MADO

NEVŞEHİR'DE BUGÜN VEFAT EDENLER

Vefat 09.07.2024 - 11:42, Güncelleme: 09.07.2024 - 11:42
 

NEVŞEHİR'DE BUGÜN VEFAT EDENLER

Nehabernevşehir internet haber sitesi olarak merkez, ilçe, köy ve beldelerden vefat haberleri veriyoruz.

Ürgüp Turizimcilerinden Levent Çakkın (56) yaşında vefat etti. Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip İstanbul'da defnedilecek Ürgüp'ün sevilen Hadosan Halıcı rehberlerinden Celal Tekintüre eşi Sema Tekintüre ( 63 ) yaşında vefat etti. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Ürgüp'te defnedilecek. Bekdik Mahallesi TOKİ 1. Etap C-5 No:5/19 adresinde ikamet eden Murat Yüksel 52 yaşında vefat etti. Cenazesi öğle namazına müteakiben Kurşunlu Camiide kılınacak olan namazın ardından Kaldırım Mezarlığına defnedilecek.   Nehabernevşehir internet sitesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, ailesine başsağlığı ve sabır dileriz. İnna lillahi ve inna ileyhi raciun..."  إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِيبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعونَ "Onlar; başlarına bir musibet gelince, 'Biz şüphesiz (her şeyimizle) Allah’a aidiz ve şüphesiz O’na döneceğiz' derler." (Bakara 156)  “Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz”  Açıklaması: Sabredenler o kimselerdir ki, kendilerine bir sıkıntı, veya bir belâ veya hoşa gitmeyen bir şey geldiğinde:  “Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz” derler. Yani bu davranışlarıyla Allah’a döneceklerini ifade eder, kendilerinin Allah’ın kulları olduklarını, Onun, dilediğini yapabileceğim kabul ederler. .
Nehabernevşehir internet haber sitesi olarak merkez, ilçe, köy ve beldelerden vefat haberleri veriyoruz.
Ürgüp Turizimcilerinden Levent Çakkın (56) yaşında vefat etti. Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip İstanbul'da defnedilecek
Ürgüp'ün sevilen Hadosan Halıcı rehberlerinden Celal Tekintüre eşi Sema Tekintüre ( 63 ) yaşında vefat etti. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Ürgüp'te defnedilecek.
Bekdik Mahallesi TOKİ 1. Etap C-5 No:5/19 adresinde ikamet eden Murat Yüksel 52 yaşında vefat etti. Cenazesi öğle namazına müteakiben Kurşunlu Camiide kılınacak olan namazın ardından Kaldırım Mezarlığına defnedilecek.

 

Nehabernevşehir internet sitesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.

İnna lillahi ve inna ileyhi raciun..."  إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِيبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعونَ "Onlar; başlarına bir musibet gelince, 'Biz şüphesiz (her şeyimizle) Allah’a aidiz ve şüphesiz O’na döneceğiz' derler." (Bakara 156)  “Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz”

 Açıklaması: Sabredenler o kimselerdir ki, kendilerine bir sıkıntı, veya bir belâ veya hoşa gitmeyen bir şey geldiğinde:  “Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz” derler. Yani bu davranışlarıyla Allah’a döneceklerini ifade eder, kendilerinin Allah’ın kulları olduklarını, Onun, dilediğini yapabileceğim kabul ederler.

.
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.