MADO

TÜİK NEVŞEHİR BÖLGE MÜDÜRÜ KAYMAK, BAŞKAN SALAŞ'I ZİYARET ETTİ

Nevşehir 04.07.2024 - 08:23, Güncelleme: 04.07.2024 - 08:23
 

TÜİK NEVŞEHİR BÖLGE MÜDÜRÜ KAYMAK, BAŞKAN SALAŞ'I ZİYARET ETTİ

TÜİK Nevşehir Bölge Müdürü İsa Kaymak, Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş'ı makamında ziyaret etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Ülkemiz gündeminin yanı sıra kurumlar arası işbirliğine ilişkin karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu. TÜİK Nevşehir Bölge Müdürü İsa Kaymak, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş’ı ziyareti sırasında TÜİK’in çalışmaları hakkında bilgi vererek Türkiye genelinde yer alan 26 Bölge Müdürlüğünün ihtiyaç duyulan alanlarda toplanan verileri analiz ederek Genel Merkeze sunduklarını, buradan da alınan verilerin ülkenin her alanında kullanıldığını belirtti. Kurumlar arası işbirliğinin önemine vurgu yapan Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.  Başkan Salaş yaptığı açıklamasında TÜİK’in verilerinin iş adamlarına yol gösterdiğini, oda ve borsalara üye ve iş insanlarının bu bilgilerle iş yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunduklarını ifade etti. Ziyaret günün anısına çekilen fotoğrafla son buldu.
TÜİK Nevşehir Bölge Müdürü İsa Kaymak, Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş'ı makamında ziyaret etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Ülkemiz gündeminin yanı sıra kurumlar arası işbirliğine ilişkin karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

TÜİK Nevşehir Bölge Müdürü İsa Kaymak, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş’ı ziyareti sırasında TÜİK’in çalışmaları hakkında bilgi vererek Türkiye genelinde yer alan 26 Bölge Müdürlüğünün ihtiyaç duyulan alanlarda toplanan verileri analiz ederek Genel Merkeze sunduklarını, buradan da alınan verilerin ülkenin her alanında kullanıldığını belirtti.

Kurumlar arası işbirliğinin önemine vurgu yapan Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti. 

Başkan Salaş yaptığı açıklamasında TÜİK’in verilerinin iş adamlarına yol gösterdiğini, oda ve borsalara üye ve iş insanlarının bu bilgilerle iş yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunduklarını ifade etti.

Ziyaret günün anısına çekilen fotoğrafla son buldu.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.