MADO

ARI’DAN ESNAF ZİYARETLERİ

Nevşehir 29.06.2024 - 12:53, Güncelleme: 29.06.2024 - 12:53
 

ARI’DAN ESNAF ZİYARETLERİ

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, esnaf ziyaretlerinde bulunarak işyeri açılışına katıldı.

Sık sık şehrin farklı noktalarında esnaflarla bir araya gelmeyi sürdüren Belediye Başkanı Rasim Arı, Yeni Sanayi Sitesi ve Lale Caddesi’nde işyerlerinde ziyaret ettiği esnaflara hayırlı işler temennisinde bulundu. Esnaflarla sohbet ederek talep ve önerilerini dinleyen Arı, esnaflara belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi. Arı esnaf ziyaretlerinin ardından Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M.Arif Parmaksız tarafından Nevşehir’e kazandırılan Vanucci Mutfak isimli işyerinin açılış törenine katıldı.      
Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, esnaf ziyaretlerinde bulunarak işyeri açılışına katıldı.

Sık sık şehrin farklı noktalarında esnaflarla bir araya gelmeyi sürdüren Belediye Başkanı Rasim Arı, Yeni Sanayi Sitesi ve Lale Caddesi’nde işyerlerinde ziyaret ettiği esnaflara hayırlı işler temennisinde bulundu.

Esnaflarla sohbet ederek talep ve önerilerini dinleyen Arı, esnaflara belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Arı esnaf ziyaretlerinin ardından Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M.Arif Parmaksız tarafından Nevşehir’e kazandırılan Vanucci Mutfak isimli işyerinin açılış törenine katıldı.

 

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.