MADO

KGK NEVŞEHİR İL TEMSİLCİSİ BAŞER'DEN BAYRAM MESAJI

Gündem 15.06.2024 - 15:54, Güncelleme: 15.06.2024 - 15:54
 

KGK NEVŞEHİR İL TEMSİLCİSİ BAŞER'DEN BAYRAM MESAJI

Küresel Gazeteciler Nevşehir İl Temsilcisi Muammer Başer Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başer mesajında '' Kurban Bayramı, paylaşmanın, dayanışmanın ve kardeşliğin en güzel örneklerini sergilediğimiz, gönüllerimizin bir olduğu müstesna bir zamandır. Bu anlamlı günlerde, yardımlaşmanın ve birlikteliğin önemini bir kez daha idrak ediyor, ihtiyaç sahiplerine el uzatmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Kurban ibadetinin getirdiği manevi huzur ve coşku, bizleri birbirimize daha da yakınlaştırmakta, aramızdaki sevgi ve kardeşlik bağlarını daha da güçlendirmektedir. Bu bayramın, Milletimizin birliğini ve beraberliğini pekiştirmesi, dünyada barış, sevgi ve hoşgörünün hakim olmasına vesile olmasını can-ı gönülden diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, mübarek Kurban Bayramı'nızı en içten dileklerimle kutluyor, bayramın ülkemize, milletimize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini Yüce Allah'tan niyaz ediyorum. Sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum.
Küresel Gazeteciler Nevşehir İl Temsilcisi Muammer Başer Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başer mesajında '' Kurban Bayramı, paylaşmanın, dayanışmanın ve kardeşliğin en güzel örneklerini sergilediğimiz, gönüllerimizin bir olduğu müstesna bir zamandır. Bu anlamlı günlerde, yardımlaşmanın ve birlikteliğin önemini bir kez daha idrak ediyor, ihtiyaç sahiplerine el uzatmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Kurban ibadetinin getirdiği manevi huzur ve coşku, bizleri birbirimize daha da yakınlaştırmakta, aramızdaki sevgi ve kardeşlik bağlarını daha da güçlendirmektedir.

Bu bayramın, Milletimizin birliğini ve beraberliğini pekiştirmesi, dünyada barış, sevgi ve hoşgörünün hakim olmasına vesile olmasını can-ı gönülden diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, mübarek Kurban Bayramı'nızı en içten dileklerimle kutluyor, bayramın ülkemize, milletimize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini Yüce Allah'tan niyaz ediyorum. Sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.