MADO

NEVŞEHİR'DE BUGÜN VEFAT EDENLER

Vefat 13.06.2024 - 11:53, Güncelleme: 13.06.2024 - 11:53
 

NEVŞEHİR'DE BUGÜN VEFAT EDENLER

Nehabernevşehir internet haber sitesi olarak merkez, ilçe, köy ve beldelerden vefat haberleri veriyoruz.

Güzelyurt Mahallesi 221. Sokak Şehir Selim Bingöl APT. NO:13/3 adresinde ikamet eden Hatice Tiüfekçi 68 yaşında vefat etti. Cenazesi Çat Kasabasından kaldırılacak. Ürgüp Bahçelievler mahallesinden Merhum Mustafa Çetin eşi, Ahmet ve Mithat Çetin'in anneleri Emine Çetin (88) yaşında vefat etti. Cenazesi 13 bugün Ayvalı köyünde öğle namazına müteakip kılınacak olan cenaze namazından sonra Ayvalı köyünde defnedilecek.   Nehabernevşehir internet sitesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, ailesine başsağlığı ve sabır dileriz. İnna lillahi ve inna ileyhi raciun..."  إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِيبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعونَ "Onlar; başlarına bir musibet gelince, 'Biz şüphesiz (her şeyimizle) Allah’a aidiz ve şüphesiz O’na döneceğiz' derler." (Bakara 156)  “Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz”  Açıklaması: Sabredenler o kimselerdir ki, kendilerine bir sıkıntı, veya bir belâ veya hoşa gitmeyen bir şey geldiğinde:  “Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz” derler. Yani bu davranışlarıyla Allah’a döneceklerini ifade eder, kendilerinin Allah’ın kulları olduklarını, Onun, dilediğini yapabileceğim kabul ederler.
Nehabernevşehir internet haber sitesi olarak merkez, ilçe, köy ve beldelerden vefat haberleri veriyoruz.

Güzelyurt Mahallesi 221. Sokak Şehir Selim Bingöl APT. NO:13/3 adresinde ikamet eden Hatice Tiüfekçi 68 yaşında vefat etti. Cenazesi Çat Kasabasından kaldırılacak.

Ürgüp Bahçelievler mahallesinden Merhum Mustafa Çetin eşi, Ahmet ve Mithat Çetin'in anneleri Emine Çetin (88) yaşında vefat etti. Cenazesi 13 bugün Ayvalı köyünde öğle namazına müteakip kılınacak olan cenaze namazından sonra Ayvalı köyünde defnedilecek.

 

Nehabernevşehir internet sitesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.

İnna lillahi ve inna ileyhi raciun..."  إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِيبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعونَ "Onlar; başlarına bir musibet gelince, 'Biz şüphesiz (her şeyimizle) Allah’a aidiz ve şüphesiz O’na döneceğiz' derler." (Bakara 156)  “Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz”

 Açıklaması: Sabredenler o kimselerdir ki, kendilerine bir sıkıntı, veya bir belâ veya hoşa gitmeyen bir şey geldiğinde:  “Biz Allah’ın kullarıyız ve biz O’na döneceğiz” derler. Yani bu davranışlarıyla Allah’a döneceklerini ifade eder, kendilerinin Allah’ın kulları olduklarını, Onun, dilediğini yapabileceğim kabul ederler.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.