MADO

KARİYER GÜNÜ YAPILDI

Eğitim 11.05.2024 - 09:38, Güncelleme: 11.05.2024 - 09:41
 

KARİYER GÜNÜ YAPILDI

Kamu ve özel sektör temsilcilerinin öğrencilerle bir araya geldiği İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Kariyer Günü Oktay Sinanoğlu Konferans Salonunda yapıldı.

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Yönetim Bilişim Sistemleri ve Bilişim panellerinin yapıldığı, kamu ve özel sektör temsilcilerinin katılımlarının yanı sıra firmaların stantlar kurduğu, öğrencilerle bir araya geldiği kariyer gününe Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ali Karasar, Ürgüp Kaymakamı Cüneyt Caner, Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Bekir Varol, İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Rıfat Yıldız, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Ticaret Sicil Müdürü Veysel Donmaz, Ziraat Bankası Nevşehir Şubesi Müdürü Ali Göksu, Alp USAM’dan Özgür Efe, Mercedes-Benz Türk A.Ş.’den Ender Pak, CISCO’dan Onur Doğan, Difose Bilişim’den Şükrü Durmaz ve Panu Teknoloji’den Aykut Kartal katıldı.  
Kamu ve özel sektör temsilcilerinin öğrencilerle bir araya geldiği İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Kariyer Günü Oktay Sinanoğlu Konferans Salonunda yapıldı.

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Yönetim Bilişim Sistemleri ve Bilişim panellerinin yapıldığı, kamu ve özel sektör temsilcilerinin katılımlarının yanı sıra firmaların stantlar kurduğu, öğrencilerle bir araya geldiği kariyer gününe kapadokya haberleri">Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ali Karasar, Ürgüp Kaymakamı Cüneyt Caner, Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Bekir Varol, İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Rıfat Yıldız, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Ticaret Sicil Müdürü Veysel Donmaz, Ziraat Bankası Nevşehir Şubesi Müdürü Ali Göksu, Alp USAM’dan Özgür Efe, Mercedes-Benz Türk A.Ş.’den Ender Pak, CISCO’dan Onur Doğan, Difose Bilişim’den Şükrü Durmaz ve Panu Teknoloji’den Aykut Kartal katıldı.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.