MADO

BELEDİYE BAŞKANI ARI’DAN ESNAF ZİYARETİ

Nevşehir 11.05.2024 - 09:20, Güncelleme: 11.05.2024 - 09:20
 

BELEDİYE BAŞKANI ARI’DAN ESNAF ZİYARETİ

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Nar Caddesi üzerinde işyerleri bulunan esnafları ziyaret etti.

Göreve geldiği günden bu yana toplumun bütün kesimleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Rasim Arı, esnaf buluşmalarına büyük önem veriyor. Her fırsatta şehrin farklı noktalarında esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Arı, bugün Cuma Namazı çıkışı Nar Caddesi esnaflarını ziyaret etti. Cadde üzerinde işyerleri bulunan esnafları tek tek gezerek, hayırlı ve bereketli işler temennisinde bulunan Arı, çocuklar ve gençler başta olmak üzere vatandaşlarla yakından ilgilenerek talep ve önerilerini dinledi. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceklerini dile getiren Arı, “Bizleri muhabbetle karşılayan ve iş yerlerinde misafir eden esnaflarımıza teşekkür ediyorum. Rabbim kazançlarını bol eylesin” dedi.    
Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Nar Caddesi üzerinde işyerleri bulunan esnafları ziyaret etti.

Göreve geldiği günden bu yana toplumun bütün kesimleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Rasim Arı, esnaf buluşmalarına büyük önem veriyor. Her fırsatta şehrin farklı noktalarında esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Arı, bugün Cuma Namazı çıkışı Nar Caddesi esnaflarını ziyaret etti.

Cadde üzerinde işyerleri bulunan esnafları tek tek gezerek, hayırlı ve bereketli işler temennisinde bulunan Arı, çocuklar ve gençler başta olmak üzere vatandaşlarla yakından ilgilenerek talep ve önerilerini dinledi.

Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceklerini dile getiren Arı, “Bizleri muhabbetle karşılayan ve iş yerlerinde misafir eden esnaflarımıza teşekkür ediyorum. Rabbim kazançlarını bol eylesin” dedi.

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.