MADO

1.NEVŞEHİR OTO SHOW ETKİNLİĞİ BAŞLIYOR

Nevşehir 10.05.2024 - 17:11, Güncelleme: 10.05.2024 - 17:14
 

1.NEVŞEHİR OTO SHOW ETKİNLİĞİ BAŞLIYOR

Nevşehir Belediyesi’nin Otolife Dergisi iş birliği ile düzenleyeceği 1. Nevşehir Oto Show etkinliği 13 Mayıs Pazartesi günü başlıyor.

Nevşehir’de ilk kez düzenlenecek olan ve otomotiv dünyasının yeniliklerinin sunulacağı etkinlik, 13-15 Mayıs 2024 tarihleri arasında Nevşehir Belediyesi Kültür Merkezi bahçesinde gerçekleştirilecek. Otomobil severlerin merakla beklediği ve son model otomobillerle ilgili özel kampanyaların yanı sıra fiyat avantajlarının da sağlanacağı etkinlikte son dönemde oldukça ilgi çeken çeşitli marka ve modellerdeki elektrikli otomobiller de tanıtılacak. OTOLIFE Genel Müdürü Volkan Dizen, otomobil severlerin merakla beklediği ve ülkemiz otomotiv pazarında yer alan dünya markalarının ilk kez Nevşehir’de buluşmasına olanak sağlayacak bu organizasyona göstermiş oldukları destekten dolayı Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’ya teşekkür etti.
Nevşehir Belediyesi’nin Otolife Dergisi iş birliği ile düzenleyeceği 1. Nevşehir Oto Show etkinliği 13 Mayıs Pazartesi günü başlıyor.

Nevşehir’de ilk kez düzenlenecek olan ve otomotiv dünyasının yeniliklerinin sunulacağı etkinlik, 13-15 Mayıs 2024 tarihleri arasında Nevşehir Belediyesi Kültür Merkezi bahçesinde gerçekleştirilecek. Otomobil severlerin merakla beklediği ve son model otomobillerle ilgili özel kampanyaların yanı sıra fiyat avantajlarının da sağlanacağı etkinlikte son dönemde oldukça ilgi çeken çeşitli marka ve modellerdeki elektrikli otomobiller de tanıtılacak.

OTOLIFE Genel Müdürü Volkan Dizen, otomobil severlerin merakla beklediği ve ülkemiz otomotiv pazarında yer alan dünya markalarının ilk kez Nevşehir’de buluşmasına olanak sağlayacak bu organizasyona göstermiş oldukları destekten dolayı Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’ya teşekkür etti.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.