MADO

KALESİNDE DEVLEŞTİ

Spor 06.05.2024 - 09:16, Güncelleme: 06.05.2024 - 15:54
 

KALESİNDE DEVLEŞTİ

Trabzon1461 karşısında kalede devleşen 15 yaşındaki Nevşehirli Genç Kaleci Bulut Kesici Kırşehir Belediyespor'un tarihine geçti.

1.lige yükselme Playoff maçları yapacak olan Trobzon1461 takımının 5-4 kazandığı maçta 1 gol yemesine rağmen 2 net kurtarış yapan Bulut Kesici maçın adamı oldu. Futbol hayatına Nevşehir Altınordu alt yapısında başlayan , u-14 / u -15 liglerinde Kapadokya Nevşehir sporun kalesini koruyup, Kırşehir spor un gelişim ligindeki u -17 takımında ve u-16 bölgesel liginde Kırşehir sporun kalesini koruyan Bulut Kesici'nin başına futbol sahalarında az rastlanacak bir olay geldi . Kırşehir sporun 2. Ligden 3. Lige düşmesi kesinleştiği için kadrosunda u-17 ve u-16 da oynayan futbolculara yedek kadroda yer verildi. Maç başlamadan son dakikalarda kadroya alınan Bulut Kesici kadroda başka bir yedek kaleci olduğu için futbolcu olarak kadroya yazıldı. Maçın ilk yarısında 1.kaleci sakatlanınca yerini Mert Çakır'a devretti . Hakem Maçın 59. dakikasında Mert Çakır'a 2. sarıdan kırmızı kart gösterince, forma bile bastırılmayan 15 yaşındaki Bulut Kesici'yi , kaleye geçirmek zorunda kalan, teknik heyet zorda olsa problemi çözdü. 1.lige yükselme Playoff maçları yapacak olan Trabzon1461 takımının 5-4 kazandığı maçta 1 gol yemesine rağmen 2 net kurtarış yapan Bulut Kesici maçın adamı oldu .
Trabzon1461 karşısında kalede devleşen 15 yaşındaki Nevşehirli Genç Kaleci Bulut Kesici Kırşehir Belediyespor'un tarihine geçti.

1.lige yükselme Playoff maçları yapacak olan Trobzon1461 takımının 5-4 kazandığı maçta 1 gol yemesine rağmen 2 net kurtarış yapan Bulut Kesici maçın adamı oldu.
Futbol hayatına Nevşehir Altınordu alt yapısında başlayan , u-14 / u -15 liglerinde kapadokya haberleri">Kapadokya Nevşehir sporun kalesini koruyup, Kırşehir spor haberleri">spor un gelişim ligindeki u -17 takımında ve u-16 bölgesel liginde Kırşehir sporun kalesini koruyan Bulut Kesici'nin başına futbol sahalarında az rastlanacak bir olay geldi . Kırşehir sporun 2. Ligden 3. Lige düşmesi kesinleştiği için kadrosunda u-17 ve u-16 da oynayan futbolculara yedek kadroda yer verildi. Maç başlamadan son dakikalarda kadroya alınan Bulut Kesici kadroda başka bir yedek kaleci olduğu için futbolcu olarak kadroya yazıldı. Maçın ilk yarısında 1.kaleci sakatlanınca yerini Mert Çakır'a devretti . Hakem Maçın 59. dakikasında Mert Çakır'a 2. sarıdan kırmızı kart gösterince, forma bile bastırılmayan 15 yaşındaki Bulut Kesici'yi , kaleye geçirmek zorunda kalan, teknik heyet zorda olsa problemi çözdü. 1.lige yükselme Playoff maçları yapacak olan Trabzon1461 takımının 5-4 kazandığı maçta 1 gol yemesine rağmen 2 net kurtarış yapan Bulut Kesici maçın adamı oldu .

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.