MADO

NESİAD FİNANSAL OKUR YAZARLIK EĞİTİMİ DÜZENLEDİ

Nevşehir 03.05.2024 - 11:02, Güncelleme: 03.05.2024 - 11:02
 

NESİAD FİNANSAL OKUR YAZARLIK EĞİTİMİ DÜZENLEDİ

NESİAD Dernek Binası'nda, NESİAD Metal Kümelenmesi UR-GE Projesi'nin bir parçası olarak, 01-02 Mayıs 2024 tarihlerinde "Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi" gerçekleştirildi.

Eğitmen Ozan Emrah Tahmaz ve Hakan Akşaroğlu yönetimindeki bu eğitimde, katılımcılara önemli finansal konular hakkında detaylı bilgiler aktarıldı. Eğitimde özellikle, Yatırım Projeleri Değerlendirme ve Şirket Değerlendirme konuları ön plana çıktı. Katılımcılara, yatırım projelerinin nasıl değerlendirileceği ve şirketlerin finansal sağlığının nasıl analiz edileceği gibi konularda kapsamlı bilgi verildi. Özellikle finans alanında deneyimi olmayan kişilere yönelik olarak düzenlenen eğitim, katılımcıların finansal konulardaki bilgi ve yeteneklerini güçlendirmeyi hedefledi. NESİAD Metal Kümelenmesi UR-GE Projesi, sektördeki paydaşlar arasında işbirliğini teşvik etmeyi ve sektörün rekabet gücünü artırmayı amaçlıyor. Bu çerçevede düzenlenen Finans Eğitimi de, sektörde faaliyet gösteren işletmelerin finansal konulardaki bilgi düzeyini artırmayı ve daha sağlam adımlarla ilerlemelerini desteklemeyi amaçlıyor. Eğitim programının sonunda NESİAD Başkanı Mustafa ERTAŞ, katılımcılara ve eğitmenlere teşekkür ederek bir değerlendirme konuşması yaptı. ERTAŞ, şunları belirtti: "Eğitim programımızın başarıyla tamamlanmasından dolayı mutluluk duyuyorum. NESİAD olarak, sektörümüzdeki işletmelerin ve çalışanlarının gelişimine büyük önem veriyoruz. Bu kapsamlı finans eğitimi, katılımcılarımıza finansal konularda sağlam bir temel kazandırmıştır. Yatırım projeleri değerlendirmesi ve şirket değerlemesi gibi konular, işletmelerin başarılı bir şekilde büyümesi ve rekabet güçlerini artırması için hayati öneme sahiptir. Gelecekte de NESİAD olarak, sektörümüzdeki paydaşlarımıza yönelik benzer eğitim ve destek programları düzenlemeye devam edeceğiz. Katılımcılarımıza tekrar teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum." Katılımcılar, eğitim sonunda elde ettikleri bilgi ve becerilerle işletmelerinde daha etkin finansal kararlar alabilecek ve gelecek projelerini daha sağlam bir finansal zeminde şekillendirebilecekler.
NESİAD Dernek Binası'nda, NESİAD Metal Kümelenmesi UR-GE Projesi'nin bir parçası olarak, 01-02 Mayıs 2024 tarihlerinde "Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi" gerçekleştirildi.

Eğitmen Ozan Emrah Tahmaz ve Hakan Akşaroğlu yönetimindeki bu eğitimde, katılımcılara önemli finansal konular hakkında detaylı bilgiler aktarıldı.

Eğitimde özellikle, Yatırım Projeleri Değerlendirme ve Şirket Değerlendirme konuları ön plana çıktı. Katılımcılara, yatırım projelerinin nasıl değerlendirileceği ve şirketlerin finansal sağlığının nasıl analiz edileceği gibi konularda kapsamlı bilgi verildi. Özellikle finans alanında deneyimi olmayan kişilere yönelik olarak düzenlenen eğitim, katılımcıların finansal konulardaki bilgi ve yeteneklerini güçlendirmeyi hedefledi.
NESİAD Metal Kümelenmesi UR-GE Projesi, sektördeki paydaşlar arasında işbirliğini teşvik etmeyi ve sektörün rekabet gücünü artırmayı amaçlıyor. Bu çerçevede düzenlenen Finans Eğitimi de, sektörde faaliyet gösteren işletmelerin finansal konulardaki bilgi düzeyini artırmayı ve daha sağlam adımlarla ilerlemelerini desteklemeyi amaçlıyor.

Eğitim programının sonunda NESİAD Başkanı Mustafa ERTAŞ, katılımcılara ve eğitmenlere teşekkür ederek bir değerlendirme konuşması yaptı. ERTAŞ, şunları belirtti:
"Eğitim programımızın başarıyla tamamlanmasından dolayı mutluluk duyuyorum. NESİAD olarak, sektörümüzdeki işletmelerin ve çalışanlarının gelişimine büyük önem veriyoruz. Bu kapsamlı finans eğitimi, katılımcılarımıza finansal konularda sağlam bir temel kazandırmıştır. Yatırım projeleri değerlendirmesi ve şirket değerlemesi gibi konular, işletmelerin başarılı bir şekilde büyümesi ve rekabet güçlerini artırması için hayati öneme sahiptir. Gelecekte de NESİAD olarak, sektörümüzdeki paydaşlarımıza yönelik benzer eğitim ve destek programları düzenlemeye devam edeceğiz. Katılımcılarımıza tekrar teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum."

Katılımcılar, eğitim sonunda elde ettikleri bilgi ve becerilerle işletmelerinde daha etkin finansal kararlar alabilecek ve gelecek projelerini daha sağlam bir finansal zeminde şekillendirebilecekler.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.