avanos
mado
Nevşehir Haber Girişi: 28.10.2022 - 19:01, Güncelleme: 29.10.2022 - 09:19

Yurt Öğrencilerine Moral Gecesi Düzenlendi.

 

Yurt Öğrencilerine Moral Gecesi Düzenlendi.

Uyum programı kapsamında yeni gelen öğrencilere tanışma, kaynaşma ve bilgilendirmenin yanı sıra yaklaşan sınav öncesi moral, motivasyon ve kaynaşma gecesi düzenlendi
Nevşehir Yurdunda yeni gelen öğrencilere tanışma, kaynaşma ve bilgilendirme etkinliği düzenlendi.Etkinliğe Gençlik Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Yurt Müdürleri ve yurt öğrencileri katıldı. İl Müdürü Özdemir’in öğrencilere sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler hakkında bilgilendirme yaptıktan sonra tesislerin 7 gün 24 saat vatandaşların ve tüm paydaşların emrinde olduğunu belirterek başta gençler olmak üzere bütün vatandaşları bu tesisleri kullanmaya ve spor yapmaya davet etti. Akabinde etkinlik gençlik liderlerinin tanıtımı ile devam edildi. Uyum programı kapsamında yeni gelen öğrencilere tanışma, kaynaşma ve bilgilendirmenin yanı sıra yaklaşan sınav öncesi moral, motivasyon ve kaynaşma kapsamında yaş pasta kesimi, çiğköfte ikramı ve gençlik merkezi müzik eğitmenimiz Ufuk Utku Avşar tarafından canlı müzik dinletisi gerçekleştirildi. Sıra gecesi tadında düzenlenen etkinlikte öğrenciler doyasıya eğlendi.
Uyum programı kapsamında yeni gelen öğrencilere tanışma, kaynaşma ve bilgilendirmenin yanı sıra yaklaşan sınav öncesi moral, motivasyon ve kaynaşma gecesi düzenlendi

Nevşehir Yurdunda yeni gelen öğrencilere tanışma, kaynaşma ve bilgilendirme etkinliği düzenlendi.Etkinliğe Gençlik Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Yurt Müdürleri ve yurt öğrencileri katıldı.

İl Müdürü Özdemir’in öğrencilere sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler hakkında bilgilendirme yaptıktan sonra tesislerin 7 gün 24 saat vatandaşların ve tüm paydaşların emrinde olduğunu belirterek başta gençler olmak üzere bütün vatandaşları bu tesisleri kullanmaya ve spor yapmaya davet etti. Akabinde etkinlik gençlik liderlerinin tanıtımı ile devam edildi.

Uyum programı kapsamında yeni gelen öğrencilere tanışma, kaynaşma ve bilgilendirmenin yanı sıra yaklaşan sınav öncesi moral, motivasyon ve kaynaşma kapsamında yaş pasta kesimi, çiğköfte ikramı ve gençlik merkezi müzik eğitmenimiz Ufuk Utku Avşar tarafından canlı müzik dinletisi gerçekleştirildi.

Sıra gecesi tadında düzenlenen etkinlikte öğrenciler doyasıya eğlendi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.